DEŠIMTASIS BOULINGO TURNYRAS

Vakarų Lietuvos muitininkų asociacija (VLMA) šių metų sausio 27 d. suorganizavo dešimtąjį boulingo turnyrą, į kurį tradiciškai pakvietė ne tik muitinės, bet ir muitinei giminingų institucijų asociacijų atstovus.

Šeštadienį į uostamiesčio „Honolulu boulingo“ klubą susirinko būrys šio žaidimo aistruolių. Komandos ištraukę burtus, stojo prie savo takelių ir ruošėsi

VLMA pirmininkė pasveikino visus susirinkusius į X Boulingo turnyrą. Vyr. turnyro teisėjas R. Rapolis supažindino dalyvius su žaidimo taisyklėmis. Turnyre dalyvavo daugkartiniai VLMA organizuotų boulingo turnyrų dalyviai Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus (TPA LS) Pakrančių apsaugos poskyrio nariai.

Šį kartą fortūna šypsojosi „Buvusių nebūna“ komandai, kuri pelnė pirmąją vietą, surinkusi 1061 tašką. Antra vieta atiteko komandai „Palangos bebrai“ (885 taškai), o trečioji – TPA LS Pakrančių apsaugos poskyrio komandai (871 taškas).

Sportinėmis aistromis ir ambicijomis nenusileido ir jauniausieji turnyro dalyviai. Geriausia mergaičių tarpe buvo Erika Okulevičiūtė (206 taškai), geriausiu berniukų tarpe tapo Donatas Norkus (208 taškai). Buvo apdovanotas atminimo medaliu, diplomu ir dovanėle ir jauniausias turnyro dalyvis Ugnius Uselis (5 metukai).Taip pat, neliko nepastebėtas ir nuolatinis turnyro dalyvis Kęstutis Kersnauskas, jam įteikta speciali dovanėlė.

Iš turnyre besivaržiusių moterų geriausiai pasirodė Loreta Sakavičiūtė, surinkusi 228 taškus ir pelniusi nugalėtojos titulą, bei moterų tarpe pasiekusi absoliučiai geriausią rezultatą (215 taškų). Violeta Norkienė (216 taškų) moterų tarpe užėmė antrąją vietą, o trečiąją vietą, surinkusi 211 taškų, užėmė Lina Ubienė.

Vyrų nugalėtojų trejete, surinkęs 278 taškus, pirmąją vietą užėmė Gintautas Buvarskis, kuris vyrų tarpe pasiekė ir absoliučiai geriausią rezultatą (161 taškai). Antrąją vietą, surinkęs 243 taškus, iškovojo TPA LS Pakrančių apsaugos poskyrio komandos dalyvis Vytautas Zaksas, trečiąją – TPA LS Pakrančių apsaugos poskyrio komandos dalyvis Saulius Bloškys, surinkęs 213 taškus.

Boulingo turnyro laimėtojai pagerbti aplodismentais bei apdovanoti VLMA įsteigtais prizais: taurėmis, diplomais ir kitomis atminimo dovanėlėmis.

Ačiū visiems dalyvavusiems, bei padėjusiems surengti turnyrą.

VLMA pirmininkė Neringa Antanaitienė